Chongqing Chuangxiang Güç Kaynağı Co, Ltd

KALİTE KÜLTÜRÜMÜZDİR.

Bizimle işiniz güvenli, para güvende.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Fabrika turu

1 2 3 4
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

  • Üretim hattı
    Chongqing chuangxiang güç kaynağı co., Ltd 26 iç ve dış Oluşum olukları, 2 otomatik üretim hatları da dahil olmak üzere 9 montaj üretim hatları pil vardır ve yıllık üretim kapasitesi en fazla 5.000.000 takım plaka ve 5.000.000 takım setleri, Çin'in güneybatı bölgesinde plaka ve pil üretimi güçlü bir girişim. Bağımsız bir levha üretim atölyesi, oluşum atölyesi, akü montaj atölyesi, enjeksiyon kalıplama atölyesi, vb. Var. Şirkette şu anda 300'den fazla çalışanı var, 200'den fazla işçi, 30 mühendis ve profesyonel teknik personel, 30 yönetim kadrosu.

    Biz geleneksel kuru şarjlı motosiklet batarya, asit paketi ile ücretsiz bakım akü, kapalı şarj edilebilir bakım ücretsiz motosiklet batarya, jel motosiklet batarya, üç tekerlekli bisiklet batarya, konusunda uzmanlaşmış "Chuangxiang", "Xiexiang", "Hanwei" gibi birçok bağımsız marka vardır jeneratör bataryası. Yüksek kapasite, iyi sızdırmazlık, hızlı başlangıç, güçlü şarj alma yeteneği, uzun servis ömrü, iyi titreşim direnci ürünlerimizin ana karakteristiğidir.

    Biz ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme, ISO14001 çevre yönetim sistemi belgelendirme, OHSAS18001: 2007 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgelendirme geçti ve CE, MSDS, UL ve taşıma sertifikası da geçti.

  • OEM / ODM

İletişim bilgileri
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

Tel: 86-23-68661415

Faks: 86-23-68661415

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin