Chongqing Chuangxiang Güç Kaynağı Co, Ltd

KALİTE KÜLTÜRÜMÜZDİR.

Bizimle işiniz güvenli, para güvende.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd. Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.
Döküm plakası atölyesi Yapıştırma plakası atölyesi Katılaştırma Atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Chuangxiang, Xiexiang
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 8000000-15000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 40% - 50%
Tayvan Maan Shyang Grubu ileri teknoloji getiren Tayvan Maan Shyang Grubu, Chongqing Chuangxiang Güç Kaynağı Co Ltd, profesyonel bir geliştirme, araştırma, üretim, enerji fabrikasında satış. 2004 yılında, yaklaşık 50000 metrekarelik bir alana sahip Chongqing Tongliang Endüstri Parkı'nda kurulmuştur. Şirketin 26 adet iç ve dış Kalıplama oluğu, 2 adet otomatik üretim hattı da dahil olmak üzere 9 adet montaj üretim hattı vardır ve yıllık üretim kapasitesi 5.000.000 set plaka ve 5.000.000 takım pillidür ve bu plakaların en güçlü üretimidir. ve Çin'in güneybatısındaki pil. Bağımsız bir levha üretim atölyesi, oluşum atölyesi, akü montaj atölyesi, enjeksiyon kalıplama atölyesi, vb. Var. Şirkette şu anda 300'den fazla çalışanı var, 200'den fazla işçi, 30 mühendis ve profesyonel teknik personel, 30 yönetim kadrosu.

Chongqing Chuangxiang Güç Kaynağı Co, Ltd gibi geleneksel kuru şarjlı motosiklet batarya, asit paketi ile bakım ücretsiz motosiklet batarya, mühürlü şarj edilebilir bakım ücretsiz motosiklet batarya uzmanlaşmış "Chuangxiang", "Xiexiang", "Hanwei" gibi birçok bağımsız marka vardır , jel motosiklet bataryası, üç tekerlekli bisiklet bataryası, jeneratör bataryası. Yüksek kapasite, iyi sızdırmazlık, hızlı başlangıç, güçlü şarj alma yeteneği, uzun servis ömrü, iyi titreşim direnci ürünlerimizin ana karakteristiğidir.

Kalite, şirketimizin kültürüdür. Hammadde kesinlikle denetlenmeli ve iç kontrol ve dış kontrolün kalitesi standartlaştırılmış çalışma talimatıdır, özellikle kilit süreçler, denetim personeli ve test ekipmanı bunların işlevlerini yerine getirmektedir. Nitelikli mallar, işlenecek mallar ve farklı bölgelerdeki atık yığınları, problemin ortaya çıktığı zamanlardaki sorunları analiz etmek ve çözmek için.

Chongqing Chuangxiang Güç Kaynağı Co, Ltd ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme, ISO14001 çevre yönetim sistemi belgelendirme, OHSAS18001 geçti: 2007 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgelendirme ve CE, MSDS, UL ve taşıma sertifikası da geçti. Fabrika düşük kirlilik kurşun asit pil -batman oluşumu teknolojisinin en gelişmiş üretim teknolojisini benimser ve kurşun asit kanalizasyon (atık) su ve kurşun tozu ve kurşun asit kanalizasyon (atık) suyun tamamen geri çözülmüş kurşun toz ve geri dönüşüm sistemi yönetimi yeni tedavi sistemi geçti. Kurşun asit akümülatör imalat endüstrisinde ağır metal kirliliği problemi. Chongqing Chuangxiang Güç Kaynağı Co, Ltd mevcut dünyanın en gelişmiş pil üretim ekipmanları ve test ekipmanları tanıtıyor ve ulusal çevre koruma online izleme standart kuruluştur.

Tayvan Maan Shyang Grubu uzun bir süre için Alman BMW, Piaggio, Sundiro Honda ve Wuyang Honda, Yamaha, Qingqi Peugeot, Great River, Loncin, Zongshen, Dayang, Jianshe, Jialing ve diğer iyi bilinen işletmeler ile evde ve yurt dışında iş yapar . Chongqing Chuang Xiang Güç Kaynağı A.Ş., Ttd. Şu anda Longxin makinesi, Dajiang makinesi, Yinxiang motosiklet destekliyor ve Yuxiang Pil'in plaka üretim üssü. Mükemmellik arayışı, sürekli inovasyon, fayda paylaşımı ve sürdürülebilir kalkınma prensibine dayanarak, birinci sınıf ürün ve hizmet ile yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İletişim bilgileri
Chongqing Chuangxiang Power Source Co., Ltd.

Tel: 86-23-68661415

Faks: 86-23-68661415

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin